Kurs rysunku w Krakowie – czyli coś dla ludzi z wyobraźnią

Szkoła rysunku Zalubowski w Krakowie organizuje lekcje tworzenia w jednej z najpiękniejszych dziedzin sztuki… rysowaniu. Jeżeli chcesz podszkolić się nieco w przenoszeniu obrazów na papier jest to kurs właśnie dla Ciebie.

Umiejętność rysowania zawsze była związana z ludźmi, którzy kochali uchwycić piękno rzeczywistości za pomocą ołówka. Jeżeli nigdy nie uczyłeś się rysowania i chcesz zacząć od podstaw skontaktuj się ze Rafałem Zalubowskim – prawdziwym artystą i zarazem nauczycielem kreślenia pięknych kształtów.

Czy rysowanie jest dla mnie?

Jeżeli masz wątpliwości, że rysowanie jest poza Twoim zasięgiem musimy wyprowadzić Cię z błędu. Rysować może każdy, co więcej każdy przy ciężkiej i systematycznej pracy może tworzyć naprawdę piękne rysunki od martwej natury aż po piękne ludzkie sylwetki. Nabycie umiejętności realistycznego rysowania wymaga nie tylko ćwiczeń, ale też dobrego instruktora.

Rafał Zalubowski słynie nie tylko z talentu artystycznego, ale też pedagogicznego. Posiada on znakomity warsztat artystyczny oraz doświadczenie gromadzone przez lata tworzenia prawdziwych arcydzieł.

O tym twórcy można usłyszeć same pochlebne opinie, które potwierdza niepowtarzalny dar do tworzenia sztuki cieszącej się popularnością na całym świecie.

Kurs rysunku dla dorosłych w Krakowie jest przeznaczony zarówno dla tych, którzy chcą zostać profesjonalistami (np. studenci architektury) jak i tych, którzy chcą tworzyć własne rysunki dla przyjemności. Każdy kursant będzie mógł tu dostosować nabyte umiejętności do swoich potrzeb.

To, czego będzie można się tutaj nauczyć to tworzenie odpowiednich proporcji i kształtów ciała, nakreślanie konturów, dogłębne poznawanie każdego etapu tworzenia perfekcyjnego rysunku, a to wszystko pod okiem doświadczonego mentora.

Rysowanie to nie tylko świetna zabawa, ale też wejście w magiczny świat wyobraźni, który może pomóc odstresowaniu się. Tworzenie jest też doskonałą formą terapii, przenosząc na papier swoje myśli w postaci obrazów możemy zapomnieć na chwilę o problemach dnia codziennego.

Co czeka mnie na kursie?

Opisywany kurs rysunku dla dorosłych w Krakowie posiada własną metodykę nauczania i strukturę organizacyjną, która umożliwia szybszą naukę rysunkowego rzemiosła. Do kadry nauczycielskiej należą doświadczeni artyści, którzy w przystępny sposób nauczą Cię stawiać idealne kreski.