Tuleje wykonywane na zamówienie

w wielu zakładach produkcyjnych tuleje, które mogą zostać wykonane na specjalne zamówienie pozwalają na efektywną pracę, a czasem nawet ją warunkują. Ich specjalistyczne przeznaczenie sprawia, że powinny one mieć odpowiedni kształt oraz wielkość. Na specjalne zamówienie można wykonać chociażby tuleje poliuretanowe, tuleje cylindryczne oraz stożkowe. W efekcie, można uzyskać produkty o odpowiednich parametrach technicznych, które będą odporne na uszkodzenia mechaniczne i które będą mogły bezawaryjnie pracować przez lata. Przy produkcji określonych elementów mogą być potrzebne materiały o bardzo specyficznych parametrach technicznych.

 

Tuleje rozprężne do druku

 

Gwarantują one jego wysoką jakość. Bardzo często to branża, w której użytkowany będzie produkt nakłada specjalne wymagania, co do tego, jak finalnie mają wyglądać dane tuleje. Producent https://www.hannecard.pl/ natomiast zapewnia danemu zakładowi wyposażenie w maszyny, na przykład takie, których przeznaczeniem jest uczestniczenie w procesie druku. Dodatkowo, tuleje potrzebne są także do maszyn, które służą do laminacji, a także do procesu uszlachetniania powierzchni. Standardowo, tuleje stożkowe znajdują zastosowanie w przypadku wklęsłodruku, laminowania oraz powlekania jako produkty nieprzewodzące, które dodatkowo mogą zostać pokryte powłoką przewodzącą, umożliwiającą przepływ ładunków do metalowego rdzenia. Z kolei do druku fleksograficznego idealnie nadają się tuleje cylindryczne, a więc takie, które mają specyficzny kształt i zasadę działania.

 

Specjalne tuleje do powlekania puszek napojów

 

Do takich zadań również potrzebne są tuleje o konkretnych parametrach technicznych. Stosowane są powłoki, które sprawdzają się w przypadku powierzchni powlekanych farbami oraz lakierami. Dodatkowo, producenci tulei są w stanie wykonać na indywidualne zamówienie niemalże każdy rodzaju tulei, jaka jest potrzebna. Obok usługi wykonywania całkiem nowych tulei od razu proponowane są również całkiem nowe walce, które mogą mieć maksymalnie aż 12 metrów długości oraz ważyć do aż 32 ton.