CO ROBIĘ

USŁUGI

Przykładowy efekt końcowy

Prowadzę projekty tzw. pod klucz. Oznacza to, że zaczynam na samym początku, czyli od spotkania z Tobą, a kończę później, żeby nie powiedzieć że na samym końcu. Moim etapem końcowym jest Twoje użytkowanie nowego wnętrza. Jedną z moich kluczowych realizacji, za którą otrzymałem wiele uznanych nagród jest projekt mieszkania jednorodzinnego w Krakowie.

Na szczęście nie ograniczał mnie żaden budżet. Dzięki temu mogłem stworzyć naprawdę arcydzieło, które spodobało się nie tylko klientom i oczywiście mnie samemu, ale również każdej innej osobie- przede wszystkim jury w konkursie na najlepszy projekt wnętrza. Mieszkanie było dwupoziomowe, z wieloma brakującymi funkcjonalnościami, które udało się zainstalować.

- 01

Projekt wnętrza

Kompleksowy projekt wnętrza tzw. pod klucz. Zaczynamy krótką rozmową telefoniczną bądź na żywo, a kończymy pijąc wspólną kawę w Państwa nowym salonie.

- 02

Projekt & Budowanie

JEżeli na samym początku potrzebujesz po prostu projekt wnętrza, jego wizualizację czy coś podobnego to również służę pomocą. Zobacz jak Twoje wnętrze mogłoby wyglądać.

- 03

Zamawianie mebli

Pośredniczę również w tworzeniu i zamawianiu odpowiednich mebli. Jeżeli nie chcesz samemu się tym zajmować możesz to zlecić właśnie mnie.

- 04

Architektura

Jeżeli nie wiesz czy różni się pojęcie architektury od projektowania wnętrz znajdziesz potrzebne informacje w internecie. Jestem nie tylko projektantem, ale też architektem.

- 05

Zarządzanie projektem

Mogę również nadzorować całą pracę, realizację Twojego projektu. Dobry pomysł na papierze to jedno, ale odzwierciedlenie go później w rzeczywistości to drugie.